Seoses koroonaviirusega toimub õppetöö kaugõppena (täiendatud) 13. märts ragne

Seoses Haridus- ja Teadusministri otsusele jätkab Eesti Merekool alates esmaspäevast, 16. märtsist õppetegevust kaugõppevormis, mis on esialgu planeeritud kaheks nädalaks, kuni 29. märtsini. Õpilased sel ajavahemikul koolimajja tulla ei saa. Iga aineõpetaja annab regulaarselt juhiseid oma õppeaine osas. Õpilastel palun suhtuda õppetöösse tõsiselt, püsida kodus ja tegeleda koduste ülesannetega.
Oluline info õppetöö korraldamise osas tuleb õppeinfosüsteemi Tahvel kaudu.

PS. Distantsõpe pikeneb kuni 12. aprillini, kuid suure tõenäosusega kuni aprilli lõpuni. Kiirete küsimuste korral saab ühendust kooli kontaktandmete kaudu: 516 5530, merekool@merekool.ee

Oluline info õppetöö korraldamise osas tuleb õppeinfosüsteemi Tahvel kaudu.