Seoses koroonaviirusega toimub õppetöö kaugõppena (täiendatud 10.04) 13. märts ragne

Seoses Haridus- ja Teadusministeeriumi otsusele jätkab Eesti Merekool alates esmaspäevast, 16. märtsist õppetegevust kaugõppevormis. Õpilased sel ajavahemikul koolimajja tulla ei saa. Õpilastel palun suhtuda õppetöösse tõsiselt, püsida kodus ja tegeleda koduste ülesannetega.
Distantsõppe korraldusest täpsemalt siin.

PS. Vastavalt HTM 9. aprilli otsusele pikeneb distantsõpe 15. maini.
Kiirete küsimuste korral saab ühendust kooli kontaktandmete kaudu: 516 5530, merekool@merekool.ee

Distantsõppe korraldusest täpsemalt siin.

PS. Vastavalt HTM 9. aprilli otsusele pikeneb distantsõpe 15. maini.