Ühisõppuspäev jäämurdjal "Tarmo" 14. november ragne

10. novembril toimus kahe õppeasutuse (Eesti Merekool ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool) ühisõppuspäev jäämurdjal "Tarmo", millest võtsid osa ka PPA JRCC ja riigilaevastiku kriisimeeskond.

Ühisõppuse eesmärk oli harjutada koostöös laevameeskondade ja päästvate üksustega õnnetusjuhtumite lahendamist laeval, andes samal ajal kaasatud õpilastele võimaluse õppima tundma laevast kannatanute evakueerimise iseärasusi.

Merekoolist võtsid osa III kursuse õpilased ja kannatanute rolli mängisid II kursuse noormehed.

Fotode autor: Karli Saul

Fotode autor: Karli Saul