Eesti Merekooli õpilaskodu 02. august kaidi

Õpilaskodu avatakse majatuseks 01.09.2024 kell 10:00

Lepingud sõlmime ette ja digitaalselt!

Lepingu tarvis palun alaealise õpilase vanemal saata avalduse digitaalse allkirjaga, et soovite majutust Eesti Merekooli õpilaskodus.

Täisealise õpilase puhul saadab avalduse õpilane ise, peale mida saan kinnitada koha ja koostada lepingu/jagada infot tagatisraha osas.

Õpilaskodu koha aluseks on digitaalse allkirjaga avaldus, kinnitus ja eeltäidetud allkirjastatud leping ning tasutud tagatisraha. Ilma mainitud dokumentideta ei saa õpilaskodus majutuda, kohapeal vormistamist ei toimu.

Kõigile Eesti Merekooli õpilastele tagame koha, kui õpilased on enne kooliaasta algust sõlminud lepingu (isegi praktikal olles).

Link avaldusele.

Õpilaskodu avatakse majatuseks 01.09.2024 kell 10:00

Lepingud sõlmime ette ja digitaalselt!