Oskuste ÖÖ 2022 13. mai ragne

Oskuste ÖÖ toimub Euroopa kutseoskuste nädala raames, mis toimub 16.- 20. maini 2022. Eestis on nädala suursündmus Oskuste ÖÖ, kus Eesti kutsekoolid korraldavad erinevaid oskusõpet tutvustavaid sündmusi.

Ka Eesti Merekool on võtnud nõuks Oskuste ÖÖ raames taas oma uksed huvilistele avada! Otsustasime küll mitte päris öösel külalisi kutsuda, vaid hoopis mõnusal kolmapäevasel pärastlõunal: 18. mail, kell 16:00. Ürituse kestus on 1h. Selle aja jooksul tutvustame koolis pakutavaid erialasid, teeme kiire ringkäigu kooli õpperuumides ja viime läbi merendusalase viktoriini, mille parimaid osavõtjaid premeerime kingitusega. Võimalik, et lahkud ürituselt vähemalt ühe oskuse võrra rikkamana!

Asukoht: Kopli 101, Tallinn (hoovipealne maja), I korrus, ruum 5.

Lisainfo: merekool@merekool.ee, tel 516 5530

Eelregistreerimisega kuni 17. mai: ANKEET

Asukoht: Kopli 101, Tallinn (hoovipealne maja), I korrus, ruum 5.

Lisainfo: merekool@merekool.ee, tel 516 5530

Eelregistreerimisega kuni 17. mai: ANKEET