Õpitund 12. oktoobril 07. oktoober ragne

Oktoobri keskel tähistatakse taas Täiskasvanud Õppijate Nädalat (TÕN). Selle ürituse raames toimub neljandat korda Õpitund, mida korraldatakse üle Eesti. Õpitund väärtustab igaühe igasugust õppimist igal pool, üksi või koos. Ettevõtmise eesmärk on Eesti inimeste teadlikkuse suurendamine elukestva õppe võimalustest ja motivatsiooni kujundamine eneseharimiseks.

Merekoolis saame üheskoos õppida merekultuuri:
12. oktoobril, kl 10.45- 12.15, ruumis 5 (õpetaja Rein Albri).

Kui Sa ei ole merekooli õpetaja või õpilane, siis on vajalik eelregistreerimine kuni 11.10: ragne.rammal-orason@merekool.ee

Merekoolis saame üheskoos õppida merekultuuri:
12.
oktoobril, kl 10.45- 12.15, ruumis 5 (õpetaja Rein Albri).